Interiérové dekorace

Interiérové dekorace rozlišuji na celoroční a sezónní. 

Celoroční květinové dekorace jsou většinou tvořeny z celoročních květin, pokud si zákazník nepřeje mít po celý rok dekoraci např. ze sezónního druhu květiny - (třeba z důvodu oblíbenosti a uzpůsobení interiéru). 

Sezónní dekorace jsou pak tvořeny ze sezónních květin. Např. jarní dekorace mohou být tvořené z druhů květin jako jsou: konvalinky, sněženky, modřence, tulipány aj. cibuloviny. Letní dekorace mohou být tvořené oblíbenými vlčími máky, chrpou, slunečnicemi apd. Podzimní dekorace jsou většinou zdobené chryzantémami, vřesy a vřesovci a různými bobulemi. V zimě je pak použito trvanlivé chvojí, aj. větve, které mohou být zasněžené - v kombinaci s vánoční hvězdou a bavlníkem.

Při výběru květinové dekorace je důležité klást důraz na styl a uspořádání interiéru a na jeho barvách. Dále je důležité vědět, na jaké konkrétní místo dekorace bude použita, od toho se odvíjí i rozměry dekorace. Např. na polici bude vhodná jiná dekorace, než na jídelní stůl. Všechny tyto aspekty je dobré probrat zejména, pokud potřebujete dekoraci na nějaké konkrétní místo a nevíte si rady s výběrem nebo možnostmi, které by byly vhodným řešením.Ceník

Věnce o pr. 25 cm

(dle stylu provedení a zvolených květin)

od 650 Kč

Věnce o pr. 30-35 cm

(dle stylu provedení a zvolených květin)

od 800 Kč

Věnce o pr. 40 cm a výš

(dle stylu provedení a zvolených květin)

od 1.000 Kč

Mini orchidej 

- V cca okolo 30 cm

(dle typu nádoby, zvolené orchideje a počtu výhonů)

od 550 Kč

Orchidej o klasické velikosti

 - V cca okolo 50 cm

(dle typu nádoby, zvolené orchideje a počtu výhonů)

od 800 Kč

Aranže na stůl

(dle typu a rozměrů nádoby a zvolených květin)

od 540  Kč

Vysoké aranže na zem 

od 1.100 Kč

Ukázka mé práce